شماره: 38
1403/02/09
نشست هم اندیشی مدیران صندوق بازنشستگی و شرکت سرمایه گذاری آینده ساز با شرکت های زیر مجموعه برگزار شد.
نشست هم اندیشی مدیران صندوق بازنشستگی و شرکت سرمایه گذاری آینده ساز با شرکت های زیر مجموعه برگزار شد.

راهبردها، برنامه ها و راهکارهای تحولی به منظور ایجاد سرمایه گذاری های موفق با حضور معاونین و مدیران صندوق بازنشستگی و شرکت سرمایه گذاری آینده ساز برسی شد

به گزارش روابط عمومی : در این نشست که با حضور دکتر مولوی مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ،  دکتر اوسط رئیس مرکز بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل، معاونین و مدیران صندوق آینده ساز و شرکت های زیر مجموعه صندوق آینده ساز برگزار شد راهکارهای تحول گرایی و ایجاد سرمایه گذاری های موفق برسی و تبادل نظر شد.

دکتر مولوی مدیر کل حوزه وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به نمایندگی ازمقام عالی وزارت در این جلسه حضور داشت با قدردانی از اقدامات تحولی و بزرگی که در صندوق آینده ساز شکل گرفته است گفت: تمام ارکان وزارت خانه برای حمایت از برنامه ها و اقدامات موفق صندوق آینده ساز آماده هستند و ما از آن حمایت میکنیم . سرمایه گذاری های هوشمند و تنوع در سرمایه گذاری ها موضوع دیگری بود که آقای مولوی یه آن اشاره کرد و افزود: در حوزه سرمایه گذاری های موفق همواره از صندوق آینده ساز این انتظار می رود که با انجام سرمایه گذاری های هوشمندانه  بتواند پایداری صندوق آینده ساز را بیش از پیش تضمین نمایند.

دکتر اوسط ریس مرکز بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه به بیان توصیه های لازم برای افزایش ارتقا نظام سلامت اداری پرداخت و افزود: در دوره جدید مدیریتی در صندوق آینده ساز ما شاهد پاسخگویی مناسب، سریع و ایجاد رضایت مندی به ارائه خدمات بازنشستگان محترم صندوق آینده ساز هستیم .

خانم دکتر دانیالی مشاور وزیر و رئیس هیات مدیره صندوق آینده ساز هم در این نشست با تبین جایگاه فعلی صندوق در میان صندوق های بازنشستگی گفت: همان گونه که مدیر عامل محترم در ابتدای سال اعلام نموده اند امسال 2 ماموریت مهم "عضو گیری های جدید و سرمایه گذاری های موفق"پیش روی صندوق آینده ساز است که باید با کمک یکدیگر  و کار جهادی  به این دو هدف برسیم.

 مهندس نوعی مدیر عامل صندوق آینده ساز نیز که سخنران پایانی این نشست بود با قدردانی از تلاش های همه همکاران و حمایت های شخص آقای وزیر از اقدامات تحولی در صندوق آینده ساز گفت: ما امانت دار اموال بازنشستگان هستیم و فرصت طلایی خدمت بسیار کوتاه است ، پس باید به سرعت سرمایه گذاری های جدید و موفق انجام دهیم تا بتوانیم صندوق آینده ساز را به صندوقی  متفاوت مبدل کنیم .

 وی افزود:  نظام چند لایه رفاهی بیمه های اجتماعی که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است برای اولین بار در صندوق تدوین  گردیده و آماده اجرایی شدن است که با اجرای آن تحول بزرگی در عرصه  بیمه های اجتماعی  انجام خواهد شد.

 مدیر عامل صندوق اینده ساز همچنین از پروژه مهم عضو گیری در صندوق آینده ساز خبر داد و افزود: این پروژه که از دو ماه قبل آغاز شده با قوت و قدرت و ارائه ارزشهای یشنهادی موئر باید به سرانجام برسد.

 مهندس نوعی همچنین به موضوع ارائه خدمات درمانی خوب به بازنشستگان اشاره کرد و افزود: در صندوق آینده ساز با ارائه نرم افزار های جدید در حوزه درمان به  بخشی  از دغدغه های بازنشستگان عزیز آینده ساز در این حوزه پاسخ مثبت داده شده و همچنان سعی خواهید شد  که در سطوح و میزان پوشش درمانی، حتی الامکان  بهترین خدمات ممکن ارائه شود .

وی افزود : در سال گذشته اقدامات خوبی در ارائه تسهیلات به اعضای محترم انجام شد و در سال جدید نیز سعی خواهد شد در این زمینه  قدمهای بهتری برای بازنشستگان آینده ساز برداشته شود .

پاک دستی؛ مراقبت از بیت المال و استفاده از فرصت ها برای افزایش خدمات به بازنشستگان نیز بخش دیگری از تاکیدات مهندس نوعی مدیر عامل صندوق آینده ساز بود.

حق انتشار محفوظ است ©